Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Trendy 2017 aneb snubní prsteny, které nemá každý!

Trendy 2017 aneb snubní prsteny, které nemá každý!

Zásnubní prstýnek se Vám blýská na Vaší ruce a vy už se nemůžete dočkat, až půjdete vybírat ty snubní? Hledáte něco, aby se Váš významný životní krok stal skutečně tím nejkrásnějším ve Vašem životě? Právě proto bychom Vám rádi představili trendy kousky pro letošní svatební sezónu roku 2017, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Kategorie: Šperky

1. Barevné kameny

Mezi jednoznačně nejnovější trendy roku 2017 patří kombinace různobarevných kamenů a to ať už ve zlatých či stříbrných prstenech. Chcete aby Vaše prsteny vynikaly oslnivým třpytem kamenů? Zvolte tedy jinou barevnou kombinaci kamenů než je obvyklá. Tedy kombinaci, která podtrhne Vaši osobitost a styl. Dáma může volit mezi zirkony růžovými, červenými a černými a to například u prstenů s názvy Polárka nebo Geno.

2. Netradiční kameny

Rabia a Epona, snubní prsteny pro toho, kdo se nespokojí s průměrem, ale očekává něco výjimečného. Pokud hledáte prsteny, které mají atypický tvar a se kterými budete jedineční, máme pro Vás něco speciálního. Tyto snubní prsteny vyčnívají svou originalitou a vy si je můžete zvolit v jakékoli barevné kombinaci. Nebojte se tedy propustit uzdu Vaší fantazii a zvolte prsten, který bude exkluzivní a bude vyčnívat svým neobvyklým designem.

3. Vlnky

Prsteny zdobené „vlnkou“ bývají voleny páry poměrně často. Snoubenci si velmi oblíbili variantu, že je vlnka provedená v matné povrchové úpravě a zbytek prstene je celý v lesku. Proto bychom Vám chtěli představit prsteny exkluzivního vzhledu a designu s názvy Artemis a Dina. Jedná se o kousky precizně propracované, které jsou zdobeny jemnými zirkony nebo brilianty, které prstenu dodávají jemný a čistý vzhled.

 

4. Čím více kamenů, tím lépe

Jen těžko si lze představit takovou událost jakou je svatba dvou zamilovaných bez snubních prstenů. V den, na který se nezapomíná, chce mít žena ten nejcennější šperk naprosto dokonalý. Pro ženy, které si potrpí na prstenu, který je hodně zdoben kameny či brilianty by měl být prsten s názvem Polárka nebo Manu jednoznačnou volbou. Jedná se o netradiční, avšak velice přepychově působící kousek, který dostane do kolen každou budoucí nevěstu.

5. Návrat žluté nebo vzestup červené?

Snubní prsteny si ženy a muži vyměňují už od nepaměti. Žluté zlato bylo vždy typické na prstenech našich rodičů a prarodičů. V posledních letech ale na plné čáře vítězilo zlato bílé. Je ale pravdou, že se oblíbenost žlutého zlata vrací zpět. Žluté zlato je považováno za věčné, působí velmi vznešeně a dýchá jistým luxusem. Rovněž se ale stává velmi oblíbeným zlato červené. Bývá voleno lidmi, kteří milují extravaganci a nebojí se být odlišní. V modelech jako jsou Miran nebo Trojan vypadá žluté nebo červené zlato naprosto dokonale, co myslíte? 

Článek přečten: 5022×