BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Máme pro každou z Vás snubní prsten!

Patříte mezi ženy, které neví, jaký typ prstenu by jim slušel, jaký je pro ně vhodný? Jestli volit více kamenů nebo pro Vás bude vhodný prsten s jedním kamenem? Jste ty, které jsou náročné na výběr prstenů a chtějí, aby se jednalo o jedinečný a nepřehlédnutelný kousek, nebo jste naopak sportovní typ ženy a hledáte spíše něco jednoduššího a pohodlného? Pak jsme pro Vás vybrali TOP prsteny z naší nabídky přesně podle Vaší povahy a životního stylu.

Máme pro každou z Vás snubní prsten!

Snubní prsteny pro úspěšné, náročné a ctižádostivé ženy

Amela patří mezi dokonalé kousky pokud chcete, aby byl Váš prsten nepřehlédnutelný. Jedná se o jedinečný kousek z naší nabídky, kde pokud je náročnější na výběr i Váš partner, uspokojíte s tímto prstenem i jeho. Prsteny lesklého povrchu a originálního zdobení s vyrytými linkami jsou tím správným kouskem. Mimi jsou pak prsteny, které mohou Amele úspěšně konkurovat. Jedná se o velmi oblíbený typ prstenů právě náročnějších dam, kde se právě spojení tohoto prstene a briliantů či zirkonů o velikosti 2 mm stane dokonalou ozdobou Vaší ruky. Elise je poté tedy jakousi nestárnoucí klasikou dam, které požadují něco luxusnějšího, ale přitom tenkého. Prsten o šíři necelých 4 mm působí na ruce velmi decentně, avšak přepychově.

Moderní, energická a extrovertní žena volí tyto prstýnky

Jedná se o ženy, které se často nechávají vést svou intuicí a skvělým stylem. Hledají něco, co velí současným trendům, něco jedinečného a nenahraditelného. Constanza patří mezi dvojici prstenů, jejichž kouzlo tkví právě v symbolu srdce, symbolu lásky, které se ale objeví až při spojení obou prstenů. Právě s těmito prsteny bude celý Váš život doprovázen nekonečnou něhou, láskou a souzněním. Naprostou novinkou je dvojice prstenů Lola, se kterými budete za každých okolností jedinečná a moderní. Kameny nejsou jako klasicky uspořádány v těsné blízkosti, ale jsou různě rozprostřeny a zároveň nejsou jedné velikost. Díky nim vypadá právě dámský prsten trošku výstředně, ale současně velmi elegantně. Snubní prsteny jsou jakýmsi vstupem do společného života, které spojí dva do jednoho společného a právě prsteny Puzzle dokonale vystihnou Vaše spojení navěky.

Snubní prsteny pro aktivní a sportovní typ ženy

Když se řekne sportovní styl, všichni si pod ním představíme jednoduchost a hlavně pohodlí. Ženy, žijící tímto životním stylem si většinou nepotrpí na nějaké výstřednosti. Hledají něco, co je nebude nijak svazovat ani omezovat. Milují věci jednoduché, prosté a jsou většinou skromné při výběru prstenů. To ale neznamená, že si nemohou dopřát nějaký ten kamínek, ať už zirkon či briliant. Proto jsme i pro ně vybrali tři typy prstenů, které ideálně sednou jejím potřebám a přáním. Jedním z favoritů jsou prsteny Dante vyčnívající svou zajímavou povrchovou úpravou, kterou je kombinace lesku, matu a rotačního diamantování. Dalším kouskem jsou prsteny Marion vypadající rovněž velmi dobře na dámském prstu. Dokonalým kouskem pro tento typ žen může být i prsten Osman, u kterého si dovolujeme tvrdit, že jeho design nikdy neomrzí. 

Jemná, něžná a romantická duše volí kamínkové snubní prstýnky

Krása ženy je právě v její jemnosti, čistotě a něžnosti. Proto by k takovéto ženě měl patřit prsten, který působí stejně tak. Mezi takové rozhodně patří prsteny Fannia, které podtrhávají 10 kameny a svou kombinací matné a lesklé povrchové úpravy právě křehkost ženy. Pokud pak hledáte skvělou kombinaci pro ušlechtilý vzhled Vašeho prstu, měl by Váš zrak zavadit právě o prsteny Salme, které představují precizní zpracování díky šikmému osazení kamenů. Naší špičkou týkající se kvality kamenů a perfektního zpracování jsou prsteny Sarah představující nestárnoucí design a velice příznivou cenu při volbě briliantů.

Článek přečten: 11803×

Nejnovější články

Aby vaše vzpomínky nevybledly Aby vaše vzpomínky nevybledly Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě? Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě? Jak na dokonalý účes? Jak na dokonalý účes? Koronavirus vs. svatební rozpočet: Ušetřete! Koronavirus vs. svatební rozpočet: Ušetřete!