BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Nevíte si rady s výběrem prstenů? Brilas doporučuje!

Svatba se pomalu ale jistě blíží a před Vámi je výběr jedné z nejdůležitějších součástí svatebního dne a tou jsou snubní prsteny, které Vás budou provázet celým společným životem. Pro nejkrásnější den Vašeho života to musí být něco mimořádného a neobyčejného. Proto bychom Vám chtěli představit jedny z nejkrásnějších prstenů z naší nabídky. Naši zaměstnanci jsou s prsteny v kontaktu několik hodin denně, 5 dní v týdnu a proto pro Vás vybrali ty nejlepší a nejoblíbenější kousky z nabídky společnosti Brilas.

Nevíte si rady s výběrem prstenů? Brilas doporučuje!

„Jasnou jedničkou z naší nejnovější kolekce jsou originální prsteny AMOS. Jedná se o naprosto vynikající kousky, jaké jsme v nabídce doposud neměli. Vynikají právě svou jedinečnou rytinou na vrchní části prstenu. Dalším favoritem jsou prsteny FANNIA kvůli své kombinaci lesku a matu (především tedy u pánského) a u dámského nádherně vypadajících kamenů. Navíc je velice přijatelná svou cenou a působí na ruce velmi jemně a něžně. Poslední dokonalou kombinací jsou prsteny DITA z bílého a červeného zlata. Jednoduchý snubáček, který zdobí 6 zirkonů či briliantů, který mé ruce opravdu sluší :),“ vysvětluje s úsměvem Kristýna.

Veronika patří mezi osoby, které se nebojí experimentovat a libují si v extravaganci. Už když nastoupila byla jejím jasným favoritem XALI v kombinovaném zlatě. „Jedná se o opravdu nádherný kousek. Jde o prsteny s precizním propracováním a zákaznicím se velice líbí. Stejně tak LAJLA patří mezi noblesnější prsteny působící neodolatelným dojmem. Z řad novinek jsem pak zvolila prsteny SARAH, které jsou výjimečné svým rozprostřením kamenů a lesklou linkou táhnoucí se přesně středem prstenů. Takže pokud chcete nosit skutečně sofistikované prsteny, za mě jsou tyto tři jasnou volbou, říká s jistotou Veronika.

A jaké prsteny by Vám doporučila mužská část našeho týmu?

„Tyto 3 typy snubních prstenů ze sortimentu kombinovaných snubních prstenů vybírají naši zákazníci nejčastěji. Pokud to jde, doporučuji zvolit dámský prsten s brilianty, které Vám budou zářit do konce života a nehrozí, že by Vám tyto brilianty z prstenů vypadly,“ říká stručně, ale výstižně za společnost Brilas vedoucí prodejny Roman Tomeček.

„Tato trojice prstenů v sobě snoubí luxus, dokonalý styl a zaručuje pozornost ostatních. Jedná se o jedinečné novinky za velice přijatelnou cenu i v briliantových verzích. BRENDA je jasným favoritem pro svou jemnost a eleganci, kterou zobrazují 3 kameny a navzájem se protínající lesklé linky. CONSTANZA patří mezi prsteny, představující lásku dvou lidí, kde spojení prstenů tvoří srdce symbolizující to, že jste našli své štěstí, svou druhou polovičku a Váš sen o velké lásce se splnil. Posledním kouskem je MARION, která je vyrobena v matné povrchové úpravě, a kde červená lesklá linka a briliant o velikosti 1,7 mm dodává prstenu dokonalý šmrnc,“ popisuje Nikola.

Denisa patří mezi nejnovější posily týmu Brilas, ale i přes to má jasnou představou o prstenu, který by chtěla nosit po celý život a stejně tak se vždy snaží poradit našim zákazníkům. „Prsteny ROSIE jsou naprosto dokonalým kouskem, který když k nám přišel, mě ihned zaujal. Kombinace matu a lesku oddělená ladnou linkou v červeno-bílé kombinaci představuje perfektní barevné sladění.  Prsteny MIMI i přesto, že je o 1 mm širší působí na prstu velmi střídmě, ale současně noblesně. Prsteny Mimi se zkosenými hranami jsou v současné době jedním z nejoblíbenějších kousků. Jako poslední jsem zvolila dvojici prstýnků ORFE z nejnovější kolekce, u kterých jsem si jistá, že zaujmou,“ dodává na závěr Denisa.

Co myslíte, vybrali by jste si z našich typů :)?

 

 

Článek přečten: 7385×

Nejnovější články

Jak nezanedbat svatebčany? Jak nezanedbat svatebčany? Fotosoutěž "Láska kvete i navzdory koronaviru" má svého vítěze! Fotosoutěž "Láska kvete i navzdory koronaviru" má svého vítěze! Aby vaše vzpomínky nevybledly Aby vaše vzpomínky nevybledly Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě? Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě?