Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Prstýnky Salme ztělesněná křehkost

Prstýnky Salme ztělesněná křehkost

Pokud stále hledáte snubní prsteny, které budou Vaším splněným snem a které si na první pohled zamilujete, máme pro vás na ukázku skvost mezi našimi snubními prsteny. Tyto prsteny se jmenují Salme a jsme přesvědčeni, že se bude jednat o dokonalou vzpomínku na den, kdy jste si řekli své ano. Poddejte se s námi kouzlu šperku, který v sobě má neskutečnou krásu a věčnou hodnotu.

Kategorie: Šperky

„Prsteny Salme patří mezi prsteny romantické, něžné ale zároveň luxusní. Tyto prsteny odhalují dokonalost jedinečných kroužků, kde je dámský prsten osázen 11-ti zirkony nebo brilianty o velikosti 1,1 mm, kdy právě tyto kameny dělají prsten jedinečným. Moderní duch je prstenům dodán právě díky šikmému osazení kamenů. Pánové se nemusí nijak obávat. Jejich prsteny mají stejnou linii zvýrazněnou pomocí matné povrchové úpravy. Jedná se o nadčasové a propracované prsteny za bezkonkurenční cenu,“ vysvětluje ochotně členak týmu Brilas slečna Veronika.

„Snubní prsteny jsou věcí, které by měla budoucí nevěsta a ženich vybírat společně a s dostatečným předstihem. Mnoho mužů výběr snubního prstýnku neřeší, ale náš tým si stojí za názorem, že by se na tomto výběru měl účastnit a jistým způsobem podílet i ženich. Prsten by ho totiž neměl nijak omezovat, bránit mu či jakkoli překážet v práci a měl by být přizpůsoben jeho stylu,“ popisuje s jasným přesvědčením slečna Veronika.

Tyto prsteny si u nás nedávno zakoupila dnes již vdaná paní Aneta se svým manželem Tomášem. Jaké byly jejich pocity při výběru tak důležité součásti svatebního dne jako jsou snubní prsteny?

„Jelikož snubní prstýnky zůstanou jako vzpomínka na celý život, chtěli jsme si na výběru dát záležet. Jediným naším požadavkem při příchodů na prodejnu bylo čistě bílé zlato. Mám ráda třpytivé a blyštivé věci, takže při otázce kolik kamínků bych chtěla mít v prstenu bylo zřejmé, že řeknu hodně,“ popisuje s úsměvem Aneta.

„Můj manžel měl zájem o prsten s matnou povrchovou úpravou, z čehož já jsem upřímně nebyla nijak nadšená. Když nám ale byly představeny prsteny Salme o dokonalé šíři 4 mm bylo rozhodnuto. Manžel byl šťastný, že nemá pouze lesklý kroužek, ale že je jeho prsten zdoben matnou širší linkou a já byla z prstenu přímo nadšená, protože byl osazen dokonalým počtem 11-ti kamenů. Takže přesně podle mého vkusu, čili – čím více, tím lépe,“ směje se na závěr paní Aneta.

Patří podle vašeho názoru prsteny Salme mezi dvojici odhalující dokonalost?

Snubní prstýnky Salme Snubní prsteny Salme

Novinky v nabídce snubních prstenů >>

Článek přečten: 5477×