Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Prsteny Evelyn - trendová kombinace barev a třpytu kamenů

Prsteny Evelyn - trendová kombinace barev a třpytu kamenů

Budete letos těmi, kteří si řeknou své „ANO“ a vstoupí do nádherné etapy života, do manželství? Váš čas se neodmyslitelně blíží a vy hledáte snubní prsteny, které jsou elegantní a přepychové zároveň? Chtěli byste něco decentního ale současně něco stylového a za přijatelnou cenu? Pak jsou prsteny Evelyn stvořeny přesně pro vás!

Kategorie: Šperky

Snubní prsteny jsou symbolem věrnosti i lásky a právě prsteny Evelyn jsou jasným favoritem pro stvrzení manželského sňatku.

Prsteny, které si dnes představujeme jsou naprosto dokonalým kouskem a u zákazníků velmi oblíbenou dvojicí prstenů. Jedná se o poměrně úzké prsteny, přesněji o šíři 3,8 mm, které velmi dobře padnou a vypadají na ruce velmi příjemně. Co se našim zákazníkům na těchto prstenech nejvíce líbí je právě kombinace lesku a matu, kdy prsten není jen klasicky rozpůlen, ale linka, rozdělující tyto dva povrchy, se táhne zešikma a vypadá velmi dobře a moderně.

Tohle mohou konkrétně potvrdit budoucí manželé Martina a Vašek. „Než jsme navštívili samotnou prodejnu, udělali jsme si takový malý před výběr prstenů už doma. Ale musím říct, že u mě byl Evelyn v kombinaci bílého a žlutého zlata jasným favoritem. Přítel si ale stál za tím, že chce prsten vidět naživo a současně vidět, jak vypadá na prstu. Když jsme ale dorazili na prodejnu, měl i on okamžitě jasno a prsteny byly vybrány daleko dříve než jsme čekali,“ spokojeně se usmívá budoucí nevěsta Martina.

„Prsteny ve skutečnosti vypadají daleko lépe než na internetu. Při váhání, zda nechat v partnerčině prstenu zirkony nebo brilianty, jsem byl velmi příjemně překvapen cenou briliantů na tomto prstenu, takže jsem věděl, že je své budoucí ženě nemohu odmítnout,“ podotýká nakonec šťastný Vašek.

A co na prstenech oceňuje teď již vdaná paní Aneta z Liberce? „To, díky čemu jsem si tyto prsteny vybrala, je právě ideální počet pěti kamenů o šíri 1,5 mm, které na prstu působí velmi elegantně. Prsteny nebyly ty, pro které jsme si na prodejnu původně přišli, ale jsou naprosto dokonalé a jsme rádi, že jsme si je nakonec vybrali a tvrdili s nimi svůj svazek,“ vysvětluje paní Aneta.

Prsteny Evelyn patří mezi jeden z nejlepších kousků, které nabízíme a u zákazníků jsou velmi oblíbenou dvojicí. Hledáte-li moderní eleganci, která balancuje mezi decentností a výstředností a je i v briliantové verzi za velmi přístupnou cenu, měli byste prsteny Evelyn rozhodně zvážit. Nejste-li příznivci kombinovaného zlata, tak máme v nabídce samozřejmě prsteny Evelyn v bílé i žluté variantě.

Snubní prsteny Evelyn z bílo-žlutého zlataSnubní prsteny Evelyn z bílo-růžového zlataSnubn prsteny Evelyn ze žlutého zlataSnubní prsteny Evelyn z bílého zlata
Další snubní prsteny »

 

Článek přečten: 7235×