Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Extravagance a styl ve dvou kruzích to jsou prsteny Amela

Extravagance a styl ve dvou kruzích to jsou prsteny Amela

Jedinečný den, neopakovatelný okamžik slova „ANO“ a originální prsteny, pomocí kterých budete dávat otevřeně najevo, že už nejste jen muž a žena, ale jste pan a paní. Protože právě dva prsteny symbolizují spojení dvou cest do jedné společné a jsou základem nového života. Jestliže je Vaším požadavkem něco honosného a oslňující dohromady, a nechcete nic okázalého, jsou prsteny Amela právě tím, co hledáte.

Kategorie: Šperky

„Je pravda, že snubní prsteny z bílého či kombinovaného zlata jsou stále více populárnější, ale i přes tento současný trend k nám chodí mnoho párů, mající zájem o čistě žluté zlato. Pokud na naší prodejně takováto situace nastane, máme jasnou představu, jak se říká „kam šáhnout“. A popravdě řečeno se nám ještě nestalo, že bychom s těmito prsteny šlápli vedle,“ prohlašuje vedoucí prodejny Roman Tomeček.
„Stejně tak to bylo u mladého páru, který nás navštívil nedávno. Touto dvojicí byla Markéta a David.“

„Možná si někdo řekne, že žluté zlato už není in a už vůbec se nehodí pro tak mladý pár, jako jsme my. Nicméně žluté zlato pro nás bylo jasnou volbou už v době, kdy jsme se začali o prstýncích poprvé bavit. Přítel byl při výběru snubních prstenů náročnější než kde jaká jiná nevěsta a neodbytně trval na svém,“ směje se slečna Markéta.
„Oddechla jsem si, že alespoň názor na barvu zlata máme stejnou. Co se ale týkalo vzoru obou prstenů nebo v mém případě počtu kamenů, byli jsme naprosto bezradní. Při návštěvě prodejny jsme sdělili prodávající, jaké jsou zhruba naše představy. Když nám představila prsteny Amela, byli jsme naprosto okouzleni,“ vysvětluje Markéta.

„S přítelkyní patříme mezi ty, co milují honosné věci, působící velkolepě, originálně a trošku extravagantně. Takže když jsem viděl jiskřičky v očích mojí Markétky u prstenů Amela, bylo mi jasné, že už není cesty zpět. Musím přiznat, že i mne prsteny velmi zaujaly. Prsteny jsou zdobeny abstraktně vyrytými linkami a jsou velmi originální a osobité," popisuje velmi sympatický David.

„Prsteny Amela patří mezi oblíbené kousky naší náročnější klientely, tedy zákazníků, kteří nemají rádi jednoduché a okázalé věci. Prsteny mají šíři 5,2 mm, mají lesklou povrchovou úpravu a dámský prsten je zdoben 18 zirkony či brilianty, které jsou vsazeny do vrytých žlábků,“ popisuje pan Tomeček.

Jestliže se nebojíte nosit celý život extravagantní, originální a netradiční prsteny, jsou prsteny Amela přesně pro Vás!

Snubní prsteny z bílého zlata AmelaSnubní prstýnky ze žlutého zlata AmelaSnubní prstýnky z růžového zlata Amela

Nejširší nabídka snubních prstýnků ZDE >>>

Článek přečten: 4318×