Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Prsteny Bettino = symbol potvrzených slibů

Prsteny Bettino = symbol potvrzených slibů

Jen těžko si lze představit svatbu bez snubních prstenů. Tím, že na své ruce nosíte právě snubní prsten, dáváte jasně najevo, že jste našli partnera, se kterým chcete prožít celý svůj život. Proto bychom Vám tentokrát rádi představili luxusní prsteny z kombinovaného zlata, kterými můžete stvrdit svůj svazek lásky. Pokud patříte mezi ty, kteří budou snubní prsteny brát jako doplňky každodenního stylu jsou tyto originální kousky právě pro vás.

Kategorie: Šperky

„Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně a veškeré vzory jsme schopni vyrábět v celé barevné stupnici. Je tedy možná kombinace bílá-červená, bílá-žlutá a nebo si zvolit prsten celý v bílé variantě. Jedná se o nadčasové prsteny s neobvyklým a originálním designem. Kombinované prsteny jsou letošním trendem a prsteny v této kombinaci jsou velmi příjemné na pohled. Tyto prsteny jsou velmi krásné, a zároveň jsou neobvyklým kouskem s luxusním vzhledem a rovněž moderní a bytelnou povrchovou úpravu,“ popisuje s úsměvem vedoucí Zlínské prodejny Roman Tomeček.

„Když jsme s přítelem navštívili prodejnu společnosti Brilas, přišli jsme s naprosto jinou představou než s jakou jsme později odcházeli,“ popisuje s úsměvem slečna Denisa.

„Měli jsme zájem o jednoduché kroužky, na kterých se střídá lesklá a matná povrchová úprava a u dámského byl mým hlavním požadavkem jeden větší kamínek nacházející se ve středu prstenu. Když nám ale byly ukázány prsteny Bettino, doslova jsme se zamilovali. Úprava rotačním diamantováním je naprosto skvostná, a když jsme se na sebe s přítelem podívali, měli jsme okamžitě jasno. Navíc mě dámský prsten uchvátil pěti kameny skvěle padnoucími k tomuto prstenu, působící zároveň velmi elegantně.“

„Jakmile jsem viděl úžas ve tváři mojí budoucí manželky, věděl jsem, že to jsou přesně ty prsteny, o kterých celý život snila. Její úsměv mě utvrdil v tom, že přesně to jsou ty pravé. Musím uznat, že i mě úprava diamantováním uchvátila a takovéto prsteny budu nosit s radostí a pýchou,“ zakončuje rozhovor spokojený zákazník Martin.

Jsou prsteny Bettino i Vaším šálkem kávy? ;-)

Snubní prsteny BettinoSnubní prsteny Bettino z bílo-žlutého zlataSnubní prstýnky Bettino z bílo-červeného zlata

Další snubní prsteny naleznete ZDE »

Článek přečten: 4720×