Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Prstýnky Bela - jedinečnost a krása zároveň!

Prstýnky Bela - jedinečnost a krása zároveň!

Ještě pořád nejste rozhodnuti, jaký typ snubních prstenů si zvolit pro svůj velký den? Jsou pro vás favority prstýnky v kombinaci lesku a matu zároveň? Hledáte něco nadčasového a současně něco co bude neustále in? V tom případě pro Vás máme originální model prstenů zhotovený z bílého zlata, kde právě kombinace matu a lesku je naprosto skvělá.

Kategorie: Šperky

„Při výběru prstenů dbáme především na jejich kvalitu. Nebyli jsme si úplně jistí, zda s těmito prsteny nešlápneme vedle, ale po uvedení do prodeje jsme byli příjemně překvapeni, jak velký zájem o ně je. V případě, že nás navštíví pár, který nemá zájem o jednotnou povrchovou úpravu prstenů a dáma si zároveň potrpí na nějaký ten kamínek, jsou tyto prsteny jasnou volbou,“ prozrazuje s úsměvem obchodní ředitel společnosti Petr Hrabec.

„Navíc mají prsteny dokonalou šíři 5,5 mm, takže uspokojí i náročnější zákazníky, a právě v kombinaci matu a lesku jsou prstýnky jasným vítězem prstenů z bílého zlata. Kromě toho si v současné době stále více dam vybírá prsteny s více kameny, nikoli pouze s jedním nebo vůbec žádným. Může volit mezi zirkonem či briliantem. Rovněž je bílé zlato dlouhodobou a velmi oblíbenou stálicí na našem trhu“ říká pan Hrabec.

„Nikdy jsem na ruce nechtěl nosit jen klasický kroužek jako spousta jiných mužů. I pro mě má prsten jistý význam a chci aby byl něčím výjimečný. A právě tento typ mě zaujal díky kombinaci a zajímavé vlnce“ popisuje spokojený zákazník Jakub.
A co na tomto prstenu zaujalo jeho dnes už ženu Petru?
„Tento prsten je přesně takový jaký jsem si představovala. Kombinace matu a lesku je naprosto dokonalá. Já sama už nosím jeden prsten z bílého zlata, takže bílé zlato pro nás bylo jasnou volbou. Milujeme originální a zároveň čisté a krásné věci. Navíc čtyři kameny jsou naprosto ideální a prsteny se velmi pohodlně nosí."

„Prsteny, si zákazníci mohou pořídit v několika barevných variantách. Buďto v klasické bílé variantě, nebo v případě, že se jedná o zákazníka, který si chce pořídit moderní prsteny, jsou tyto prsteny rovněž ve variantách bílo-žlutá a bílo-červená. Usilujeme o to, aby si u nás mohl vybrat opravdu každý a musím říct, že se jedná o velmi populární typ prstenů.Tyto prsteny jsou velkým favoritem i u našich kolegyň,“ dodává na závěr charismatický ředitel Hrabec.

Snubní prstýnky BelaSnubní prstýnky Bela v bílo-žlutém provedeníSvatební prsteny Bela z bílo-červeného zlata

Článek přečten: 7986×