Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Snubní prsteny vybírají nevěsty! Pánové nefanděte si ;-)

Snubní prsteny vybírají nevěsty! Pánové nefanděte si ;-)

Pokud jsou snubní prsteny vnímány jako nejdůležitější a v podstatě jediný zákonný šperk, pak jeden z nich je vnímán ještě mnohem vážněji než druhý. Ve většině případů totiž o tom jak budou snubní prsteny vypadat rozhoduje žena, byť v některých případech si muž myslí opak.

Kategorie: Šperky

Toto veřejné tajemství samozřejmě znají všichni výrobci a tak se snaží ve svých vzorech ženám snést modré z nebe a přimět je, aby se do designu snubních prstýnků přímo zamilovaly! A mužské prsteny stojí tak trochu stranou a řekněme si otevřeně. Ono to nikomu moc ani nevadí... Není se, co divit, ne nadarmo jsou ženy tou "hezčí polovičkou" u které se "krása" jaksi více očekává a vyžaduje.

Pánský snubní prsten je většinou jednoduchý kroužek u dámského prstýnku se fantazii meze nekladou! A nevěsty si svůj vysněný prstýnek opravdu pečlivě promýšlejí.


Pokud se tedy bavíme o pánském prstenu, jedná se většinou o hladký kroužek u kterého se většinou řeší jen jeho šíře.

To u dámského snubáčku se dostáváme do úplně jiné sféry šperkařského řemesla. Výrobci se předhánějí ve svých kreacích. Nabízí tisíce vzorů, všemožných kombinací a také nejširší spektrum cen a materiálů. 

Moderní doba, moderní design, moderní materiály: ZLATO, STŘÍBRO, CHIRURGICKÁ OCEL.


Dnes již dávno neplatí ta teze, že snubní prsteny musí být ze zlata a už vůbec ne ze žlutého zlata. Mnoho snoubenců dnes volí místo zlatých PRSTENY OCELOVÉ nebo PRSTENY STŘÍBRNÉ.

Důvodem je mnohdy cena, protože jak stříbro tak ocel jsou materiály ze kterých se dělají moc pěkné prsteny a mají velice příznivou cenu.
Ocel je navíc materiál, který snese i trošku hrubější zacházení.
Stříbro je měkký kov podobný svými vlastnostmi zlatu a nikdo nepozná rozdíl mezi zlatým snubním prstenem a stříbrným prstenem, když jej budete mít ve svatební den na ruce.

Moderní je u snubních prstenů kombinovat barvy zlata a přidat kamínky - zirkony či brilianty, fantazii se meze nekladou!


Pokud se rozhodnete pro klasiku prověřenou historií, tedy pro zlato, tak vězte, že budete mít na výběr několik barev zlata a jejich kombinací, mnoho způsobů povrchové úpravy, budete si moci volit šířku prstenu. Budete také rozhodovat o druhu kamene, kterým svůj vysněný prsten osadíte. Dámský prsten totiž na rozdíl od pánského bývá ve většině případů osazen kamenem. A mnohdy ne ledajakým kamenem, ale hned kamenem nejcennějším briliantem. V případě prstýnků, kde je uvažováno více kamenů a cena briliantů by mnohdy přesáhla cenu celého prstene je alternativou prsten osadit umělými kameny zirkony. Ani v tomto případě prsten nepřichází o svou krásu a cena je navíc velmi příznivá.

Dejte si na výběru snubních prstenů záležet, je to investice na celý život!


Prostě výběr snubních prstenů není záležitost na pět minut, ale čas strávený výběrem správných snubních prstýnků se vyplatí, protože prstýnky které vyberete  budete v optimálním případě nosit celý život, proto si pro svůj nákup vyberte někoho, kdo je specialistou v dané problematice a oboru dokonale rozumí. Takový partner Vám bude umět dokonale poradit.

Tipy na snubní prstýnky:

Snubní prstýnky Afra White Snubní prsteny Salvador Colour Snubáčky Xali Colour

Snubáky Donald Colour  Stříbrné snubní prsteny Armida Silver

 

Článek přečten: 9856×