Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Jak koupit levné snubní prsteny

Jak koupit levné snubní prsteny

Je rozpočet vaší svatby napnutý a hledáte kde ušetřit? Můžete si vybrat snubní prstýnky i za pár tisíc a přesto nebude nic poznat. Máme pro vás několik tipů, jak vybrat levnější prsteny.

Kategorie: Šperky


Jestli plánujete svatbu, tak určitě víte, že finanční rozpočet jenom roste a roste. Položka snubních prstenů může ten rozpočet hodně zatížit. Ale samozřejmě tomu tak nemusí být, záleží na vaší náročnosti. Pojďte se s námi podívat, jaké máte možnosti, chcete-li na snubních prstenech ušetřit.

Snubní prsteny do 3000 Kč

Jestliže nechcete do snubních prstenů investovat a netrváte na zlatě, pak jsou pro vás ideální snubáky z chirurgické oceli. Tento trvanlivý materiál, který je vhodný i pro alergiky rozhodně vydrží déle krásný než prsteny ze zlata. Cena těchto snubních prstenů se pohybuje kolem tisícovky až 3 tisíc. Záleží na kvalitě materiálu i zpracování. Naleznete klasické modely, ale výjimkou nejsou i zajímavé prsteny s netradičním zdobením. Jsou ale i obchody, které je prodávají dráž, kvalita však už vyšší určitě není. Lze tedy pořídit kvalitní a přitom levné snubní prsteny.

Nabídka ocelových snubáků je čím dál širší, protože si mezi mladými páry získaly velkou oblibu. Oblíbenost je nejen díky nízké ceně a jiným pozitivním vlastnostem ocelového materiálu, ale také pokud chystáte svatbu v krátkém čase, oceníte rychlost dodání. Většina e-shopů má ocelové snubní prsteny skladem.

Jestliže trváte na drahém kovu a ocel se vám nezdá, pak je pro vás v této cenové kategorii ještě jedna varianta – snubní prsteny ze stříbra. Stříbro ale nemá pro snubní prstýnky příliš dobré vlastnosti, nedrží dobře tvar, není odolné vůči oděru a také rychle zachází a černá. Proto také nejsou snubní prsteny ze stříbra tak žádané a nenabízí je mnoho obchodů. Cena prstenů se dá srovnat s cenou ocelových snubáků. Záleží na šíři stříbrných prstenů, neboť jejich cena se odvozuje z ceny za gram a složitosti zpracování.

E-shop nebo kamenný obchod?

Pokud srovnáte ceny v kamenných obchodech, svatebních salonech či v internetových obchodech, zjistíte, že právě e-shopy nabízejí šperky za nejnižší ceny. Při tom kamenné obchody nenabízejí příliš výhod při nákupu. Většina má živě na ukázku jen několik nejprodávanějších modelů a zbytek naleznete v katalogu. E-shopy mívají kvalitnější a větší fotografie než jsou v tištěném katalogu. Bohužel však nenabízí možnost změření velikosti, tu si ale můžete zjistit kdekoliv v prodejně.

Drtivá většina snubních prstenů se nechává vyrábět přímo na objednávku, proto se doba dodání snubáků pohybuje kolem tří týdnů. Výhodou e-shopů pak je, že vám je dodají zásilkou přímo domů a nemusíte si je vyzvedávat v prodejně.

Doufáme, že vás potěšilo, že i pokud nechcete vynaložit velkou finanční částku za snubní prstýnky, máte širokou nabídku prstenů, ze kterých můžete vybírat.


 

Článek přečten: 21511×