BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Nevěsta s vlasy na kluka?

Když se řekne nevěsta, většina z nás si představí krásnou dívku v dlouhých bohatých bílých šatech a s krásně upravenými dlouhými vlasy – rozpuštěnými nebo vyčesanými do nějaké slavnostního účesu. Ale proč dlouhé vlasy? Proč ne krátké? Vítejte u článku, který se bude věnovat právě krátkým vlasům a jejich slavnostní svatební úpravě.

Nevěsta s vlasy na kluka?

Většina žen si nedokáže svatební šaty představit jiné než bílé a dlouhé. Účes nevěsty zase vidí vytvořený z dlouhých vlasů. Ale co dívky s vlasy na kluka nebo se středně dlouhými vlasy? Jak ty se mají ve svatební den upravit? Odložit svatbu, nechat dorůstat a doufat, že to půjde rychle? To snad není nutné. I s kratšími vlasy budete krásná nevěsta.

S krátkými vlasy je proti vlasům dlouhým například rozhodně větší šance, že budete originální, svá a jedinečná. To samozřejmě můžete být i s dlouhými vlasy, ale většinou to bývá tak, že kadeřnice upravují dlouhé vlasy do svatebních účesů častěji, mají tedy cvik, ale zase často sklouzávají k účesům vyzkoušeným, nacvičeným a tedy logicky i častým a okoukaným. S krátkými vlasy se Vám to asi jen tak nestane.

Krátké vlasy samozřejmě můžete upravit pomocí čelenek, sponek, hřebínků, závojů apod. Jistě najdete inspiraci v časopisech nebo na internetu. Jistě ne tolik inspirace jako u dlouhých vlasů, ale více co se říká? Kdo hledá, najde. Snad i tento článek Vám bude v tombo ohledu inspirací.

K napsání tohoto článku nás mimo jiné „nakopla“ i nově zvolená Česká miss Gábina Kratochvílová, která se jako první dívka v historii stala miss s krátkými vlasy. A že byly krátké vlasy na tomto poli dlouho považovány za velký handicap. Někteří říkají, že vyhrála navzdory svým krátkým vlasům, jiní že vyhrála právě díky nim, že se odlišila. Ona však tvrdí, že to žádný záměr nebyl, že jsou krátké vlasy její přirozenou součástí a cítí se v nich dobře a svá. Pokud i vy sdílíte její pocity, pak se nenechte nikým přemlouvat k dorůstání vlasů nebo třeba i odkládání svatby a buďte nádhernou krátkovlasou nevěstou.

I když se krátké vlasy zdají na první pohled méně variabilní než vlasy dlouhé, není to tak docela pravda. Šikovná kadeřnice dokáže divy. S vhodně upravenými krátkými vlasy můžete být za romantičku, elegantní dámu i drsňačku. Zkrátka za co si jen vzpomenete.

Krátké vlasy lze s trochou šikovnosti učesat i tak, že budou vypadat jako dlouhé vlasy seplé nahoru. Na vhodných místech něco zakryjete čelenkou, květinou nebo závojem a iluze je dokonalá.

V následující galerii najdete různé možnosti, jak upravit své krátké vlasy tak, aby to bylo slavnostní, krásné a hodilo se to pro tak jedinečnou a slavnostní událost jakou svatba bezesporu je. 

S krátkými vlasy můžete být drsňačka, elegantní dáma, přirozená i romantická:

S krátkými vlasy můžete být drsná, elegantní, přirozená i romantická.


 Inspirace na svatební účesy z velmi krátkých vlasů:
Inspirace na svatební účesy z velmi krátkých vlasů

Krásné svatební účesy z krátkých vlasů:
Účesy z krátkých vlasů

Svatební účesy vykouzlíte i ze středně dlouhých vlasů:
Svatební účesy ze středně dlouhých vlasů

Ozdobte svatební účes čelenkou:
Svatební účes můžete ozdobit čelenkou

Skvěle budou vypadat také čelenky ozdobené květinami:Svatební čelenky ozdobené květinou

Čelenky mohou být velmi netradiční:
Netradičně pojaté čelenky na svatbu

Krátký svatební účes můžete ozdobit květinou:
Krátký svatební účes můžete ozdobit květinou

I ženy s krátkými vlasy si mohou dovolit princeznovskou tiaru:
I ženy s krátkými vlasy si mohou dovolit princeznovskou tiaru.

V krátkých vlasech dokonale vynikne krátký závoj:
V krátkých vlasech vypadají dokonale také různé typy závojů.

 

 


 

Článek přečten: 21858×

Nejnovější články

Fotosoutěž "Láska kvete i navzdory koronaviru" má svého vítěze! Fotosoutěž "Láska kvete i navzdory koronaviru" má svého vítěze! Aby vaše vzpomínky nevybledly Aby vaše vzpomínky nevybledly Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě? Váháte, zda-li pořídit prsteny online nebo v obchodě? Jak na dokonalý účes? Jak na dokonalý účes?