× 🍹 Dovolená snů za 200 000 Kč i bez nákupu? Ano, stačí váš příběh. Více info »
Hodnocení sbíráme automatickým dotazníkem do 24 h po návštěvě.
Zobrazujeme jen odpovědi s textovým komentářem, zobrazená procenta a hvězdičky počítáme ze všech vyplněných dotazníků.
Děkujeme vám za cennou zpětnou vazbu. S láskou, BRILAS
Paní prodávající byla velmi ochotná a měla s námi trpělivost, bylo o nás skvěle a zároveň nevtíravě postaráno.
Velice vstřícná a milá slečna. Byli jsme maximálně spokojeni
Ano vše bylo nabidnuto Navíc jsme oba obdrželi čokolády s našimi jmény
Užasná paní prodávající, maximálně se nám věnovala, poradila a celkově moc sympatická. Budeme doporučovat :)
Na pobočce byla velice příjemná mladá paní, vše probíhalo dle našich představ. Velká spokojenost :)
Opět spokojenost:-)
byla nám nabídnuta voda, káva a jako milé překvapení na nás na stole čekaly dvě malé čokoládky s našimi jmény. Slečna nám ale dala jednu navíc pro syna což mě osobně moc mile překvapilo :)
Super, trpělivá obsluha, všechny informace jasné.
Moc mila pani na prodejne v Kosirich. Nejlepsi servis z x navstivenych zlatnictvi atp
Velice prijemny a ochotny personal.
Káva byla výborná. :)
Naprostá spokojenost , není co dodat. Děkuji
Slečna neskutečně ochotná a příjemná. Vše nám vysvětlila a vůbec na nás časově netlačila. Ihned jsme prodejnu doporučili přátelům!
Paní na prodejně byla skvělá a výběr prstenu byl příjemnou událostí.
Jsem s prstýnky velice spokojená a už je máme i doma.
Dostali jsme dobrou kávu i vodu.
Děvčata byla více než 100%.
Moc děkuji slečně za rady a pomoc při výběru prstenů.Byli jsme moc spokojení :)
Byli jsme dotázáni, zda-li si něco nedáme.Kávu, vodu atd..Paní byla příjemná.
paní/slečna byla velice příjemná a ochotná :)