× 🍹 Dovolená snů za 200 000 Kč i bez nákupu? Ano, stačí váš příběh. Více info »
Hodnocení sbíráme automatickým dotazníkem do 24 h po návštěvě.
Zobrazujeme jen odpovědi s textovým komentářem, zobrazená procenta a hvězdičky počítáme ze všech vyplněných dotazníků.
Děkujeme vám za cennou zpětnou vazbu. S láskou, BRILAS
Moc příjemná schůzka, slečna byla ochotná a vždy zodpověděla naše dotazy.
Ale byla k dispozici a využili jsme jí, tak možná si toho slečna všimla.
Velice příjemný nákup :-)
Ano, slečna nám nabídla občerstvení a měli jsme nachystané na stole čokoládky.
Paní nam s vyberem prstynku moc pomohla. Byla mila, velice ochotna a trpeliva. Jsme tedy radi, ze jsme prstýnky vybírali prave u vas????
ano i malou pozornost nám slečna nabídla v podobě čokolády.
příjemná, ochotna slečna...
Všechno bylo v pořádku.
Slečna byla naprosto profesionální, milá, trpělivá. Prostě 100% super. Nákup jsme si užili, byli to nádherné chvíle. Moc děkujeme, dále vás doporučuji. Díky moc
V této pochybné době koronakrize si myslím, že šlo spíše o bezpečnostní opatření, neb s rouškou by se nám stejně pilo dosti nepohodlně :) S paní/slečnou Ladou jsme byli velice spokojeni a děkujeme.
Měl jsem svoji při ruce
Přítelkyně ,ale i já jsme byli velice spokojeni. Byla to příjemná chvíle strávená u vás. Přejeme vám hodně zákazníků a budeme doporučovat. Kränkel
Nenabidla, ale pred tím než jsme vešli, tak paní vydesinfekovala prostor.
Slečna byla velmi milá a ochotná.Se vším nám poradila. Děkujeme.
ano byla nam nabidnuta kava, caj, voda a na stolecku jsme měli čokolády
Prodejkyně Klára byla velmi ochotná, milá a usměvavá, ocenilii jsme její profesionální vystupování a rychlost řešení našich požadavků. Pozornost ve formě čokoládek a vína nás velmi potěšila.
Měli jsme domluvenou schůzku na pobočce na Praze 5. Slečna, která se nám celou dobu věnovala byla velice příjemná a ochotná. Vysvětlila nám vše velice pečlivě a podrobně. Cítili jsme se zde opravdu skvěle. Na prstýnky si nyní pár týdnů počkáme, ale už se na ně těšíme a věříme, že s nimi budeme spokojeni jako s návštěvou na pobočce při jejich výběru.
Byla naprosto prijemna a profesionalni atmosfera. Jsme velice spokojeni.
Super, děkujeme za individuální přístup a milý, nevnucujici přístup ????
Výborná kávy a čokolády s naším jménem????????????????????????