× 🍹 Dovolená snů za 200 000 Kč i bez nákupu? Ano, stačí váš příběh. Více info »
Hodnocení sbíráme automatickým dotazníkem do 24 h po návštěvě.
Zobrazujeme jen odpovědi s textovým komentářem, zobrazená procenta a hvězdičky počítáme ze všech vyplněných dotazníků.
Děkujeme vám za cennou zpětnou vazbu. S láskou, BRILAS
Obsluha perfektní. Prsteny nádherné za přijatelnou cenu a ještě paní nám dala slevu. Spokojenost
Přišli jsme neohlášeni, paní tam měla jiné klienty a i přesto nás vzala a rychle vyřídila. Měli jsme dopředu vybrané.
Paní prodavačka v Ostravě na náměstí byla velmi milá a ochotná. Díky ní budeme určitě Brilas doporučovat dále :-) Moc děkujeme.
nic z toho jsme si stejně nedali
Paní byla strašně milá, vše nám vysvětlila, poradila, byli jsme nadšení :-)
Byli jsme rozhodnuti pro konkrétní model, výběr trval chvilku :)
paní zapomněla, ale to je pro mě maličkost, byla jsem spokojena s ochotou. :-)
na péči o prsteny bylo zapomenuto i naší strany,pak se zeptáme.Nevinil bych prodávájícího.
Paní byla velmi ochotná a příjemná. Při nákupu jsme obdrželi i milý dárek.
Nápoj nebyl třeba :) Paní nám zapnula ventilátor a byla moc milá
Nebyli jsme objednáni, ale i přesto jsme vybrali rychle a s nápomocí paní prodavačky.
Káva,čaj.. dokonalý přístup
Paní prodavájící byla užasná,usměvavá,ochotná,milá není co vytknou...
Všechno bylo na jedničku a přesto, že jsme přišli 11:50 v sobotu a nebyli jsme objednaní, měli jsme maximální péči
Byla nam nabidnuta kava,caj, voda.Vybrali jsme si vodu :-)
byla mi nabídnuta voda, káva nebo čaj
Byla nám nabídnutá voda nebo čaj (na zahřátí).
Pani na prodejne v Ostrave byla velice mila a Ochotna.
Káva, čerstvá voda, příjemné milé asistentky
Vše bylo velmi příjemné. Měli jsme vybrány prsteny, které jsme chtěli, již předem, nicméně jsme si nakonec vybrali jiné. Paní na prodejně ochotně odpovídala naše dotazy a postupně nám ukázala všechny možné prsteny, dokud jsme si opravdu nevybrali.