Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Přehled plateb

Své zboží máte již úspěšně vybrané a nyní zůstává poslední krok. Vybrat způsob platby a cesty jak k Vám prstýnky doputují.

Možností je celá řada a my se Vám nyní pokusíme v pár větách přiblížit ty nejoblíbenější možnosti platby a dopravy.

1. Zaplacení zálohy

Nejběžnější variantou, kterou zákazníci preferují je zaplacení zálohy převodem či kartou a doplacení zbytku kupní ceny po dodání prstýnků. V tomto případě zasíláme Vaši zakázku na dobírku. Z dopravních společností, které Vám mají doručit zboží můžete volit mezi GLS a Českou poštou.

Za Brilas.cz doporučujeme společnost GLS. U tohoto dopravce máte jistotu, že Vám bude zásilku doručovat následující pracovní den po odeslání z naší distribuce. O odeslání zásilky budete informovaní sms a emailem a můžete si klidně přeplánovat místo a termín doručení. U České pošty Vám bude zásilka doručena během dvou pracovních dnů po odeslání. Taktéž Vás budeme o zaslání informovat pomocí sms a emailu. U tohoto dopravce ovšem hrozí situace, kdy nebudete doma a doručovatel Vám v tom lepším případě pouze vhodí oznámení do schránky. Pak máte 14 dní na vyzvednutí zásilky na poště. Pokud lhůtu promeškáte, tak se zásilka vrátí automaticky k nám.

2. Zaplacení celé částky

Druhou nejběžnější variantou je zaplacení celé částky již při objednání a to buď převodem nebo platební kartou. V tomto případě si zboží pouze převezmete od doručovatele společnosti GLS či České pošty.

3. Platba zlatem

Další poměrně rozšířenou možností je zaplacení zálohy pomocí zlata. V tomto případě nám klienti zasílají zlomkové zlato k výkupu. My zlato odborně převážíme, stanovíme ryzost a oznámíme Vám cenu za kterou jsme schopni od Vás zlato vykoupit. V případě Vašeho souhlasu Vám upravíme objednávku, kde uvedeme zaplacenou zálohu v odkupní ceně zlata a zbylou část doplatíte dopravci nebo zaplatíte převodem. Rozhodnutí je již pouze na Vás.

4. Platba osobně na prodejně

Čím dál více zákazníků si nachází cestu na naše prodejny po celé ČR. Ti mohou volit další možnost platby a to je hotovostní platbu přímo na prodejně a to jak platbu zálohy či zaplacení celé kupní částky. Klienti na prodejně mohou samozřejmě zaplatit zálohu či vše platební kartou nebo zlatem. Dodání zboží je již opět jen na volbě klientů. Zakázku můžeme zaslat na určenou adresu nebo Vás rádi uvítáme při osobním převzetí opět na prodejně. Ostatně osobní převzetí na prodejně mohou volit všichni klienti bez rozdílu.