BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Fotosoutěž "Slunce, zima, romantika!" o ceny za 5, 10 a 25 tis. Kč!

Fotosoutěž o prsteny Brilas a šperky Brilaska v hodnotě 25.000 Kč, 10.000 Kč a 5.000 KčNaši milí, jak jste si již zvykli, na jaře vždy přicházíme s foto soutěží na nějaké romantické téma. Láska a romantika je totiž součástí naší mise! Moc se těšíme na Vaše emotivní soutěžní fotky! :-)

Ve zkratce, za 1 Vaši "zimní" fotku můžete získat prsteny Brilas či šperky Brilaska dle Vašeho výběru v hodnotách 5.000, 10.000 a 25.000 Kč! Jak na to? Čtěte dále!

 
JAK SOUTĚŽIT?
SOUTĚŽ UŽ SKONČILA. VÝSLEDKY NALEZNETE ZDE: https://www.brilas.cz/magazin/svatba/390-vitezove-fotosouteze-slunce-seno-romantika-jsou-na-svete.xhtml
VŠEM SOUTĚŽÍCÍM MOC DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA PŘÍŠTĚ! :)
1. Pošlete nám své soutěžní foto na
2. Připojte prosím:
a) své jméno a příjmení + telefonní číslo
(pouze pro oznámení výhry)
b) Váš 1 výběr prstenu Brilas a také 1 výběr šperku Brilaska (ANO, musíte nám poslat tip z obou webů :-)
3. Těšte se na postup do finále a výhru!


O co se soutěží?
Hlavní cena: Voucher v hodnotě 25.000 Kč na prsteny Brilas či šperk Brilaska dle Vašeho výběru.
Druhá cena: Voucher v hodnotě 10.000 Kč na prsteny Brilas či šperk Brilaska dle Vašeho výběru.
Cena publika: Voucher v hodnotě 5.000 Kč na prsteny Brilas či šperk Brilaska dle Vašeho výběru soutěžícímu s nejvíce likes od českých a slovenských uživatelů.

Jak bude určen výherce?
Vámi zaslané fotografie budeme min. 2x denně (dopoledne a v podvečer) umisťovat do těchto soutěžních fotogalerií na našem Facebooku FOTOGALERIE č.1, FOTOGALERIE č.2 atd., kde v období 20.2.-31.3.2019 budou uživatelé hodnotit pomocí likes. 
Top 20 fotek podle počtu likes získaných od českých a slovenských uživatelů a 10 fotek dle výběru 10 členné poroty postoupí do finále (finálová 30 bude zveřejněna na FB 2.4.2019), kde porota složená ze zaměstanců firmy pořadatele vybere vítěze

Výherci budou vybráni a vyhlášeni ve středu 3.4.2019.

Potřebujete prsten či šperk ihned?
Na základě zkušeností víme, že prsten(y) či šperk mnozí z Váš potřebují ihned, ne až po skončení soutěže. Nabízíme tedy možnost vrácení kupní ceny šperků objednaných v průběhu soutěže tedy s datem objednání po 20.2.2019 až do výše vyhraného voucheru. Tzn. soutěž je vhodná i pro ty z Vás, kteří u nás právě chtějí nakoupit, či v průběhu soutěže již nakoupili!

Články o průběhu soutěže:
Zde přineseme pár zpráv z průběhu soutěže...

Pravidla soutěže:
- Pořadatelem soutěže je Brilas Group s.r.o. se sídlem na Podlesí V. 5426, 76005 Zlín, IČ 29266599.
- Soutěž probíhá v období 20.2.-31.3.2019
- Každý soutěžící může soutěžit jen s 1 soutěžní fotkou. Fotek může soutěžící zaslat více, ale do soutěže bude zařazena jen 1 dle rozhodnutí administrátora soutěže. Na fotce musí být alespoň jedna lidská bytost :-) Porota bude silně přihlížet při výběru vítězů k splnění tématu soutěže "zima+romantika".
- Výherce hlavní a druhé ceny bude vybrán hlasováním 10 členné poroty složené ze zaměstanců pořadatele.
Výherce ceny publika bude soutěžní příspěvek s největším počtem likes od českých a slovenských uživatelů.
- Výherci budou vyhlášeni 3.4.2019 na stránce soutěže, na firemním FB profilu pořadatele a budou kontaktováni emailem i telefonicky pro potvrzení přijetí výhry.
- Výherce se zavazuje přebrat výherní voucher na jedné z poboček pořadatele a dává svolení k pořízení a zveřejnění fotek z předání voucheru a poskytnout pořadateli krátký rozhovor, který může být zveřejněn spolu s fotkami na stránkách a FB pořadatele.
- Výherce je povinen uplatnit výherní voucher do 30.10.2019 oznámením zvoleného prstene(ů) či šperku a jejich velikostí.
- Voucher je platný pro výběr 1 ks zásnubního prstene nebo 1 páru snubních prstenů nebo 1 šperku z Brilaska.cz. Rozdíl hodnoty prstenů a voucheru není možné vyplatit v Kč.
- Výhra bude výherci odeslána obratem po jejím zhotovení. Termín zhotovení bude výherci oznámen při uplatnění voucheru, běžná doba zhotovení po většinu roku je 3-4 týdny. Vyhrazujeme si právo na její prodloužení v závislosti na možnostech výroby až na 8 týdnů. Výherce bude informován obratem po uplatnění voucheru o reálné době dodání.
- Pokud výherci nedodají svou korespondenční adresu do 14 dnů od jejich upozornění, které provedeme emailem, zveřejněním na stránce soutěže a také telefonicky, výhra přechází na další soutěžící v pořadí. V případě nedodání adresy ani dalšími soutěžícím v pořadí se výhra přesouvá na další v pořadí až do oslovení všech soutěžících z finálové 30-tky. Nepřihlásí-li se o výhru ani jeden z prvních 30. umístěných, výhra propadá a bude použita pro novou soutěž.
- Soutěžit mohou lidé s korespondenční adresou na území ČR či SR, do jiných zemí výhry neposíláme.
- Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel, výhry či zrušení soutěže.
- Soutěžící, kteří se pokusí o podvod budou vyloučeni.
- Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit libovolného soutěžícího bez udání důvodu.
- Výhry není možné soudně vymáhat.
- Žádná data soutěžících získaná pořadatelem v soutěži nebudou nikdy předána žádné další straně.
- Pořadatel si vyhrazuje právo zaslat soutěžícím obchodní sdělení, které bude obsahovat link pro odhlášení.
- Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí.
- Svou účastí v soutěži potvrzujete, že s pravidly souhlasíte.
- Svou účastí v soutěži tj. zasláním Vaší fotky na náš email dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (fotka, jméno, příjmení, email, telefon), které budou použity pro potřeby soutěže a další marketinkové aktivity provozovatele.