BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Chceš pracovat v BRILAS?

V BRILAS víme, že najít kvalitní zaměstnance není jen tak. A pokud chceme najít špičkového člověka, nelze jej hledat až když je opravdu potřeba. A tak i když právě nemáme vypsanou žádnou volnou pozici, neváhej nám poslat svůj životopis s informací o tom, co Tě baví a proč bys u nás chtěl/a pracovat.
Proč bys to měl/a udělat "jen tak"? Protože se extrémně rychle rozrůstáme a razíme filozofii, že když nám do cesty příjde někdo opravdu zajímavý, snažíme se mu ušít pozici na míru. Tak aby to společně bavilo nás všechny. Možnosti samozřejmě nejsou neomezené, ale také jich není málo. Skoro vždy najdeme volnou pozici pro asistenty péče na prodejnách, určitě rádi uvítáme možnost zaměstnat digitální marketéry či finanční specialisty. Ale nejen zmíněné pozice, je toho u nás k mání mnohem více. 

Neřešíme kolik ti je, jak vypadáš, či kolik jsi toho už pracovně zažil/a. Podstatná je pro nás Tvá osobnost, přístup a nekompromisní fair play nastavení. Nejen k zákazníkům a kolegům. Všechno ostatní se u nás můžeš naučit, trpělivosti máme dost :-). 

Tak neváhej a posílej strukturovaný životopis a motivační dopis na prace@brilas.cz, tedy pokud bys u nás opravdu chtěl/a pracovat! :-)

Aktuálně otevřené pozice:
Asistent/ka klientské péče (PRAHA)

Asistent/ka klientské péče (JIHLAVA)