Menu
Hledat
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených

× 💕Víte, že naši klienti mohou HRÁT o DOVOLENOU za 200.000 Kč?🍀 Více informací ZDE »

Cesta lásky

Vydejte se na „Cestu lásky“ v hodnotě 200.000 Kč

Background
Photo
Photo
Background
Photo

Užijte si pobyt v exotické destinaci zalité sluncem, šumící moře a relax na pláži i v luxusním ubytování pro vás a vaši milovanou polovičku. Kam přesně vaše cesta povede, to si určíte jen vy sami.

Background

ZASNOUBENÍ A SVATBA JIŽ PROBĚHLY NEBO SE NA NĚ CHYSTÁTE?

BRILAS je součástí vašich svatebních příběhů už téměř 20 let a letos vám poprvé přinášíme možnost vyhrát „Cestu lásky" pro dva do exotické destinace dle vašeho výběru v hodnotě 200 000 Kč. Partnerem a garantem pro výběr luxusní dovolené dle vašich snů je DELUXEA – lídr v dovolených na míru, kde se již nyní můžete zasnít nad lákavou nabídkou zájezdů do všech dovolenkových destinací.

Photo
Background
Photo
Background
Photo
Background

JAK SE SOUTĚŽE O „CESTU LÁSKY“ ZÚČASTNIT?

  • Zasdílet nám svůj „Příběh lásky“ (zásnubní, svatební či jiný) ve formě fotek.
  • E-mail s linkem pro nahrání příběhu vám přijde automaticky 3-4 měsíce po objednávce nebo si jej zašlete hned přes tlačítko "Vstupte do soutěže".
  • Soutěž je poděkování klientům BRILAS a soutěžit mohou pouze oni.
Vstupte do soutěže

OČ SE SOUTĚŽÍ?

1x Hlavní cena „Cesta lásky“ – zájezd dle vašeho výběru v hodnotě 200.000 Kč od DELUXEA.cz
Měsíční cena „Příběh měsíce“ – každý měsíc voucher v hodnotě 5.000 Kč na šperky Brilaska.cz

JAK LZE VYHRÁT

Fotek ze zásnub či svatby má každý spoustu. Soutěžit, ale můžete i s jinou silnou událostí, která provázela váš vztah.
Sdílejte s námi vaše silné, radostné i romantické momenty a vyhrajte. Naše porota bude zvažovat romantiku, lásku, emoce, hloubku i souznění, které z vašich fotek vychází.

KDY A JAK BUDE VYBRÁN A OZNÁMEN VÍTĚZ?

Vítězné příběhy měsíce za rok 2024, doplněníme divokými kartami do celkového počtu 16-ti finalistů. U těchto 16 příběhů požádáme veřejnost na Facebooku o vyjádření jejich preferencí. Ty porotě napoví při výběru vítěze „Cesty lásky 2024“ za 200.000 Kč. Žádné sbírání likes, žádné další shánění podpory.
Porota pořadatele 22.1.2025 určí vítěze hlavní ceny. Stane se tak formou tajného hlasování. Každý z 10 členů poroty sám za sebe určí pořadí v rámci finální skupiny příběhů (1. místo 16 bodů, 2. místo 15 bodů, atd.). Výsledné pořadí pak bude určeno součtem hodnocení všech porotců. Příběh s nejvyšším počtem bodů se stane vítězem hlavní ceny.
Výsledky soutěže budou oznámeny neprodleně po rozhodnutí poroty na brilas.cz, sociálních sítích a vítěz bude kontaktován taktéž telefonicky, případně e-mailem.

JSME HRDÍ NA TO, ŽE JSME SOUČÁSTÍ VAŠICH PŘÍBĚHŮ

V DNA naší značky je dokonalá péče o klienty a naslouchání jejich přáním. Chtěli jsme pro vás připravit něco navíc a věříme, že soutěž „Cesta lásky" je unikátním způsobem, jak vám vyjádřit vděčnost a vnést do světa mnoho pozitivní energie. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme vaše Příběhy lásky, jejichž součástí jsme se stali. Každý z nich je jedinečný a fascinující.

S láskou BRILAS

Vstupte do soutěže
Pravidla soutěže
Photo
Background
Photo
Background
Background
Photo
Background
Photo
Photo