Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
Hledat

6 tipů na romantické zasnoubení v zimě

6 tipů na romantické zasnoubení v zimě

Zasněžená zima je velmi romantická, zvlášť v přírodě. Tak proč ji nevyužít třeba k zasnoubení, které by mělo mít své romantické kouzlo.

Přemýšleli jsme za vás a vymysleli jsme několik romantických příležitostí, které jdou využít právě k romantickým zásnubám v zimě.

Kategorie: Zásnuby

Většina mužů si stěžuje, že by rádi udělali své milé radost, ale nejsou schopni vymyslet nic romantického. Proto jsme pro vás připravili některé tipy, abyste měli inspiraci. Ukážeme vám, že zima umí být neskutečně romantická a pro zásnuby je jako stvořená.

Dovolená na horách

Nemusíte jet na hory na celý týden na dovolenou, stačí i víkendový pobyt nebo jen jeden den. Zasněžená horská krajina má jedinečnou atmosféru. Pokud lyžujete či jezdíte na snowboardu, určitě rádi využijete možnost strávit alespoň den na svahu. No a právě takový vršek hory s krásným výhledem je velmi romantický, proč nepožádat o ruku vaši přítelkyni právě tady. Vylezte co nejvýše, ať máte okolí jako na dlani, a pak klekněte s prstýnkem v ruce. Určitě to bude velmi nečekané. Večer to můžete oslavit romantickou večeří nebo pobytem v sauně.

Víkend na chalupě

zásnuby v ziměNajděte si nějakou malou a útulnou chaloupku na samotě u lesa a vyrazte na romantický víkend. Příležitostí pro romantické požádání o ruku pak bude spousta. Už samotný večer u krbu, příjemné praskání dřeva a něžné světlo, to vše má neskutečné kouzlo. Uvařte přítelkyni horkou čokoládu, vykládejte si u krbu a pak už stačí jen vyslovit tu větu: „Vezmeš si mě?“

Bruslení na zamrzlém rybníce

Ať jste či nejste sportovně založení, bruslit umí každý. Pokud je opravdu tuhá zima a vy máte v okolí nějakou zamrzlou řeku, rybník nebo přehradu, vyrazte si s přítelkyní zabruslit do přírody. Bruslení je zábavné a také romantické, zvlášť když je v hezkém prostředí. Nemusíte umět piruety, stačí jen, když se držíte za ruce a užíváte si zábavu a blízkost toho druhého. Pak stačí využít chvilky překvapení a požádat svou milou o ruku.

Romantická procházka zasněženou krajinou

romantické zasnoubeníNejste-li na sportování, nebo jestli milujete procházky, zajděte se projít zasněženou krajinou. Zajeďte si do blízkého lesa či hor. Cílem může být kopec s výhledem nebo útulná hospůdka. Možností jak požádat romanticky o ruku pak budete mít několik. Můžete to zkusit na vrcholku kopce, v hospůdce u krbu nebo jen tak pod krásně zasněženým stromem. Pokud máte pejska, vezměte jej na výlet také. Můžete mu aportovat, a při zvedání klacku nebo balonku ho vyměníte za dárkovou krabičku s prstýnkem. „Podívej, co Alík přinesl?“ Buďte originální a překvapte. Když požádáte v nečekanou chvíli, má to neskutečné kouzlo.

Sněhulák s prstýnkem

Sněhové radovánky k zimě prostě patří, stejně tak jako koulování, otiskování andílků, sáňkování nebo stavění sněhuláků. Zvlášť jestli už máte děti, určitě stavíte ze sněhu nejen sněhuláky. Co tentokrát postavit netradičního sněhuláka, který bude mít v ruce krabičku s prstýnkem. Klidně buďte kreativní a postavte ledovou sochu či eskymácké iglú. Tam pak můžete přítelkyni pozvat dovnitř a navléknout ji zásnubní prstýnek.

Romantický vzkaz ve sněhu

romantické požádání o ruku v ziměNechce se vám nic složitě vymýšlet a plánovat a nejste moc na mluvení? Tak to napište do sněhu. Nejjednodušší je varianta, že bydlíte v rodinném domku. Můžete vzkaz napsat brzo ráno pod oknem do sněhu a po probuzení přítelkyni dovlečte k oknu, ať se jde podívat, jak je krásně. Vzkaz ve sněhu může být jakýkoliv. Můžete jen udělat srdce, napsat miluji tě a na to jestli si vás vezme, se můžete zeptat. Nebo rovnou napište vzkaz: „Vezmeš si mě?“. Záleží jen na vás.

No a s takovými nápady by se dalo jen pokračovat. Zima opravdu nabízí spoustu příležitostí k romantickému vyznání lásky. Tak si jen můžeme přát, aby nám napadl sníh, který vše zakryje a vytvoří tak úžasnou atmosféru, na kterou se většina z nás těší.
 

Naše nabídka zásnubních prstenů.

Článek přečten: 8895×