Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Práce snů na nové pobočce v Hodoníně (HPP nebo brigáda)

Práce snů na nové pobočce v Hodoníně (HPP nebo brigáda)

Hledáš super práci nebo brigádu v Hodoníně? :-) Hlásíme se o tvou přízeň!

Kategorie: Tipy a trendy

Ahoj,
hledáme parťáky do našeho NOVĚ VZNIKAJÍCÍHO HODONÍNSKÉHO týmu, kteří by nám pomohli pečovat o zákazníky. Ti si k nám chodí vybrat prsteny na svatbu či zásnuby. Klientům nic nenutíme, neplatíme lidi dle prodejů. Cílem našeho úsilí je vytvořit dokonalý zážitek pro každého, kdo do BRILAS zavítá.

O čem by to u nás bylo?

Hledáme posily na pozici EXPERT PÉČE. Můžeš volit, zda chceš hlavní pracovní poměr nebo brigádu (garantujeme min. 50 hodin měsíčně). Naše nová pobočka v Hodoníně bude otevřena na konci dubna.

Je potřeba, aby tě bavilo dělat lidem radost a pomáhat jim. Není to obchodní role, nikomu nic netlačíš a nepřemlouváš ke koupi. Pečuješ o klienta, který přes rezervační systém přichází na naši pobočku. Radíš mu, vysvětluješ, pomáháš v procesu výběru. K tomu je potřeba trochu technické znalosti o produktech a našich interních systémech. Ale to tě rádi strukturovaně naučíme, není to raketová věda :-).

Proč bychom tě mohli zajímat?

Troufáme si tvrdit, že u nás má práce smysl. Pojď nám pomoci vybudovat v Hodoníně další skvělé místo (už jich máme v ČR celkem 18), kam se chodí nejen pro snubní a zásnubní prsteny, ale také nevšední zážitek. Zažij v práci pozitivní emoce, nápomocný tým, pohodlí, krásné a kvalitní produkty. A taky dobrý pocit, žes někomu opravdu pomohl/a.

Dej nám o sobě hned vědět:

Žádná dřina se životopisem není potřeba. Pokud jsme tě zaujali, vyplň prosím TENTO DOTAZNÍK. Nebo nám zavolej na 774 723 010. Těšíme se na tebe!

 

Článek přečten: 977×