Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Hledáme srdcaře na na plný úvazek v Olomouci

Hledáme srdcaře na na plný úvazek v Olomouci

Ahoj, jsme BRILAS, specialista na snubní a zásnubní prsteny. Jsme úspěšní, protože děláme věci, které nás baví. S respektem a úctou ke kolegům a zákazníkům a hlavně vždy se srdcem na správném místě. Právě teď hledáme někoho, kdo bude pomáhat našim klientům na pobočce v Olomouci.

Kategorie: Tipy a trendy

Kdo je BRILAS?

Nejsme klasická prodejna, zákazníci k nám chodí do domáckého prostředí, na základě individuální rezervace z webových stránek BRILAS. Nikdy je do ničeho nenutíme, sami to při nakupování nemáme rádi.

Pohodová brigáda v Českých Budějovicích. Pomáhej snoubencům vybírat prstýnky!

 Hledáme konzultanta/pečovatele!

Nechceme prodejce, hledáme nadšeného pečovatele, kterého bude bavit především plnit přání a sny snoubenců, kteří k nám chodí vybírat „prsteny na celý život“. Ten pravý kolega pečlivě vyslechne jejich představy, požadavky či obavy, vysvětlí možnosti řešení, poradí při nejasnostech. Zákazník se poté sám rozhodne, co je pro něj nejlepší.

Naším primárním cílem není klienta zpeněžit, ale potěšit a nadchnout. I proto naše lidi neodměňujeme dle výše tržeb.

Náplň práce BRILAS konzultanta:

Zhruba 60% času zabere komunikace se zákazníkem (osobně, telefonicky, emailem), 25% tvoří pc administrativa, 15% komunikace s kolegy.
Přesně 0% času trávíme vnucováním produktů klientům a diskuzemi s protivnými kolegy či šéfy - žádné takové u nás nemáme :-).

Co potřebuješ na začátku umět?

Kromě běžných počítačových dovedností a pečlivosti vlastně nic zásadního. Technickými zákoutími práce tě po nástupu strukturovaně provedeme a vše vysvětlíme.

A co odměna?

Těšit se můžeš na férovou mzdu, stravné, kafeterii flexibilních benefitů, zaměstnanecké slevy, firemní akce a například i nápoje zdarma na pracovišti. Mzdový i kariérní (vedoucí pobočky) růst je možný a počítáme s ním vcelku rychle, pokud ti to půjde.

Zajímá tě to?

Pošli nám o sobě základní info na praceolomouc@brilas.cz, ideálně formou strukturovaného životopisu.
Budeš-li chtít, můžeš se přijít po předchozí dohodě podívat, jak to u nás reálně vypadá a funguje.
Umíme se přizpůsobit a těšíme se na tebe! :-)

Článek přečten: 1081×