BRILAS.CZ
Volejte 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
HLEDAT
NÁKUPNÍ KOŠÍK
0 položek

Láhev vína ZDARMA ke snubním prstenům + SOUTĚŽ o 3 bedny!

Váháte s koupí prstenů u nás? Nyní možná jeden lahodný důvod rozhoupat se právě nyní a tím je lahvinka velice kvalitního růžového vína. Nejsou-li snubáčky na pořadu dne, zasoutěžte si s námi na sociálních sítích rovnou o 3 bedny vína!

Láhev vína ZDARMA ke snubním prstenům + SOUTĚŽ o 3 bedny!
KE KAŽDÝM SNUBNÍM PRSTENŮM pořízeným od pátku 8.6.2018 (do vyčerpání 1000 lahví, což odhadujeme cca na 1 měsíc) Vám na jedné z našich kamenných prodejen věnujeme LÁHEV LAHODNÉHO VÍNA ZDARMA.
 


Objednávajícím přes eshop se omlouváme, ale není v našich silách víno poslat, aby cestu přežilo... Tudíž nabídka platí jen pro objednávky učiněné osobně na našich prodejnách, které jsou po celé ČR a většina z Vás to má celkem blízko.

SOUTĚŽ O 3 BEDNY VÍNA!

Soutěž skončila. Výhercům gratulujeme! :-)
Vyhlášení soutěže Brilas o 3 bedny vína. Gratulujeme vítězům!
Vy ostatní, kteří prsteny neřešíte však máte také skvělou příležitost, jak ke kvalitnímu vínu přijít!
Je to snadné přejděte na náš instagram či facebook a tam se pomocí jednoduchých aktivit, které zaberou jen pár desítek sekund zapojte do soutěže!


TIP: Hrajte s námi i na Instagramu i na Facebooku Vaše šance tak budou větší! :-)

Přejeme hodně štěstí ve hře a užijte si relax s přáteli a s vínem od nás!

Váš BRILAS

 

 

Článek přečten: 1149×

Nejnovější články

Trendy ve snubních prstenech pro rok 2019 Trendy ve snubních prstenech pro rok 2019 Známe vítěze fotosoutěže "Vaše léto s drahoušem"! Známe vítěze fotosoutěže "Vaše léto s drahoušem"! Máte rádi špičkový servis a komfort? Brilas garantuje obojí! Máte rádi špičkový servis a komfort? Brilas garantuje obojí! Fotosoutěž "Vaše zimní romantika" má své vítěze! Fotosoutěž "Vaše zimní romantika" má své vítěze!