Menu
Podpora 777 441 144 (Po-Pá 10:00-19:00)
0
  • Prsten byl přidán do oblíbených
Hledat

Pohodová svatba pod širým nebem

Pohodová svatba pod širým nebem

Pokud patříte mezi šťastlivce, co chystají svatbu, pak Vás určitě pohled z okna nenechává chladnými. Venku nádherně hřeje sluníčko a každého, kdo plánuje svatbu, jistě musí napadnout, jak krásné by bylo mít svatbu venku.

Kategorie: Svatba

Nám nezbývá než souhlasit. Svatební obřad pod širým nebem je opravdu nápad velmi lákavý. Díky okolní přírodě to bude jistě romantičtější než ve vnitřních prostorách a nejspíš také pohodovější a uvolněnější. Už to tak bývá, že lidé se venku cítí svobodnější, méně svázání etiketou a vůbec se jim tak nějak lépe dýchá. Pokud je pohoda, uvolněnost a neformálnost to, co od své svatby čekáte, pak neváhejte a naplánujte ji venku.

Svatbu venku si můžete zařídit sami na místě blízkém Vašemu srdci (zahrada u Vašeho domu, u rybníku, kde se v létě chodíte koupat, místo v lese, kde jste si dali první pusu…) nebo můžete vybrat místa, kde svatby venku pořádají běžně. Vzít se tak můžete v nějaké botanické zahradě, v parku u zámku, na statku, farmě či ranči nebo třeba v areálu restaurace. Možností je nepřeberně, záleží jen na Vás.

Obé má samozřejmě své plusy a minusy. Pokud si vyberete místo, kde se svatby běžně nepořádají a nenajmete si žádnou pomoc v podobě svatebních agentur, bude všechno plánování a zařizování na Vás. Povolení, shánění židliček, koberců, slavobrány, stanů, stolů, dekorací a desítek dalších věcí. Pro někoho je to zábava, pro jiného únavná a nepříjemná práce. Pokud patříte mezi ty druhé a přesto toužíte po svatbě venku, pak si zvolte druhou variantu. Na místech, kde se svatby venku běžně konají, pravděpodobně všechny záležitosti vyřeší bez problémů za Vás.

Venku můžete mít jak obřad, tak následnou hostinu a oslavy. Nebo se můžete venku pouze vzít a na hostinu a následné oslavy se přesunete dovnitř. Někteří snoubenci to ale plánují přesně naopak. Obřad hezky pohodlně na úřadě nebo v kostele a oslavit to pod širým nebem na neformální garden party. Záleží jen na Vás.

Nebudeme si ale nic nalhávat, svatba venku má samozřejmě svá úskalí. Je to především počasí a další věci související s nevypočitatelnou přírodou. Svatbu venku Vám může otrávit nebo úplně překazit déšť, vítr, chlad, bláto, komáři, včely a kdo ví co ještě. Lépe na to nemyslet, nebo raději myslet dopředu a na tyto možné nepříjemnosti se připravit. Ale o tom, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat a jak dodat svatbě venku tu správnou atmosféru, si povíme někdy příště, dnes Vás chceme na svatbu venku jen správně navnadit.

Pokochejte se pohledem na to, jaká by Vaše venkovní svatba mohla být.

V jednoduchosti je krása. Velkorysý prostor travnaté plochy v kombinaci s jezírkem a fontánou je dostatečnou ozdobou. Není třeba žádných dalších dekorací ani přehršel květin, jednoduché bílé židličky, koberec a slavobrána ve stejné barvě vytvářejí dokonale slavnostní atmosféru.
 

V jednoduchosti je krása 


Voda je zkrátka živel, který dodává atmosféru. Relativně obyčejný trávník, obyčejné židličky, nepříliš zdobná slavobrána, žádné dekorace a přece je to dokonalé. Asi ta voda nebo co… :)


Jezírko je tou nejlepší dekorací


Pokud už propadáte zoufalství, protože v okolí nemáte řeku, rybník, jezírko ani jinou vodní plochu, třeba Vás inspiruje další fotografie.

Nádhernou, romantickou a originální svatbu si můžete udělat třeba uprostřed lesa. Chce to jen nápad a ten tady nechyběl.
 

Jednoduchý nápad se skvělým efektem

Takové místo už aby jeden pohledal, ale pokud o něčem podobném víte, pak neváhejte a zařizujte!


Svatba uprostřed lesa bude jistě nezapomenutelná


Lesy jsou vůbec hodně inspirativní tajemné, romantické a pro svatbu venku prostě jako stvořené. A nemusíte hned hluboko do lesa, stačí přijít jen na okraj.


 Svatba s vůní lesaSvatba u kvetoucího sadu. Jednoduché, nekomplikované, krásné. Tak proč ne?


Svatba u rozkvetlého sadu má své kouzlo.


Parky a zahrady najdete všude a v každém najdete místečko pro svatební obřad jako dělané.


 Svatba v přírodě už si nežádá mnoho dekorací.

Brána v parku poslouží jakio dokonalá slavobrána.

Svatba v parku


Jste milovníci koní, na formality si příliš nepotrpíte a toužíte po něčem originálním? Dopřejte si to!

Svatba v přírodě a v pohodě


Možná svou svatbu chcete pojmout velmi neformálně, možná Vás opravdu trápí nedostatek financí, možná chcete přijít s něčím neokoukaným. Ať tak nebo jinak, v originalitě Vás jen tak někdo netrumfne!

 Jednoduchost a originalita v nejčistší podobě

Článek přečten: 26436×